- GIGABYTE

Цена
€142 18 / 278 08 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.gigabyte.com/Motherboard/B860M-DS3H-rev-10
Graphics
Integrated Graphics Processor-Intel® HD Graphics support:
- 1 x HDMI port, supporting a maximum resolution of 4096x2160@60 Hz
* Support for HDMI 2.1 version and HDCP 2.3.
- 2 x DisplayPort, supporting a maximum resolution of 3840x2160@144 Hz
* Support for DisplayPort 2.1 version.
Support for up to triple-display at the same time
CPU's supported
LGA1851 socket: Support for Intel® Core™ Ultra Processors
L3 cache varies with CPU
Chipset
Intel® B860 Express Chipset
Expansion slots
CPU:
- 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 5.0 and running at x16 (PCIEX16)
* The PCIEX16 slot can only support a graphics card or an NVMe SSD. If only one graphics card is to be installed, be sure to install it in the PCIEX16 slot.
Chipset:
- 2 x PCI Express x16 slots, supporting PCIe 4.0 and running at x1 (PCIEX1_2/3)
Storage
CPU:
- 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2280 PCIe 5.0 x4/x2 SSD support) (M2A_CPU)
Chipset:
- 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2280 PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) (M2N_SB)
- 4 x SATA 6Gb/s connectors
RAID 0, RAID 1, RAID 5, and RAID 10 support for SATA storage devices
Memory type
Support for DDR5 9066(O.C) /8800(O.C) /8600(O.C) / 8400(O.C) /8266(O.C) / 8200(O.C) / 8000(O.C) / 7950(O.C) / 7900(O.C) / 7800(O.C) / 7600(O.C.) / 7400(O.C.) / 7200(O.C.) / 7000(O.C.) / 6800(O.C.) / 6600(O.C.) /6400/5600 MT/s memory modules
4 x DDR5 DIMM sockets supporting up to 256 GB (64 GB single DIMM capacity) of system memory
Dual channel memory architecture
Support for ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8 memory modules (operate in non-ECC mode)
Support for non-ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 memory modules
Support for Extreme Memory Profile (XMP) memory modules
Rear panel I/O
iTE® I/O Controller Chip
USB
Chipset:
- 1 x USB Type-C® port with USB 3.2 Gen 1 support, available through the internal USB header
- 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red) on the back panel
- 4 x USB 3.2 Gen 1 ports (2 ports on the back panel, 2 ports available through the internal USB header)
- 3 x USB 2.0/1.1 ports on the back panel
Chipset+USB 2.0 Hub:
- 4 x USB 2.0/1.1 ports available through the internal USB headers
Connectors
1 x 24-pin ATX main power connector
1 x 8-pin ATX 12V power connector
1 x CPU fan header
1 x CPU fan/water cooling pump header
1 x system fan header
1 x system fan/water cooling pump header
3 x addressable RGB Gen2 LED strip headers
1 x RGB LED strip header
2 x M.2 Socket 3 connectors
4 x SATA 6Gb/s connectors
1 x front panel header
1 x front panel audio header
1 x USB Type-C® header, with USB 3.2 Gen 1 support
1 x USB 3.2 Gen 1 header
2 x USB 2.0/1.1 headers
1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI V2 module only)
1 x Q-Flash Plus button
1 x reset jumper
1 x Clear CMOS jumper
Back Panel Connectors
1 x PS/2 keyboard/mouse port
1 x HDMI port (Note)
2 x DisplayPorts (Note)
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red)
2 x USB 3.2 Gen 1 ports
3 x USB 2.0/1.1 ports
1 x RJ-45 port
3 x audio jacks
Audio
Realtek® Audio CODE
High Definition Audio
2/4/5.1/7.1-channel
Lan
Realtek® 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps)
BIOS
1 x 256 Mbit flash
Use of licensed AMI UEFI BIOS
PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Form factor
Micro ATX Form Factor
24.4cm x 24.4cm
OS
Support for Windows 11 64-bit
Support for Windows 10 64-bit
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.gigabyte.com/Motherboard/B860M-DS3H-rev-10 |
| Chipset | Intel® B860 Express Chipset |
| OS | Support for Windows 10 64-bit |
| OS | Support for Windows 11 64-bit |
| Warranty | 36 Months |
| CPU's supported | LGA1851 socket: Support for Intel® Core™ Ultra Processors |
| CPU's supported | L3 cache varies with CPU |
| Memory type | Dual channel memory architecture |
| Memory type | Support for ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8 memory modules (operate in non-ECC mode) |
| Memory type | Support for non-ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 memory modules |
| Memory type | Support for Extreme Memory Profile (XMP) memory modules |
| Memory type | 4 x DDR5 DIMM sockets supporting up to 256 GB (64 GB single DIMM capacity) of system memory |
| Memory type | Support for DDR5 9066(O.C) /8800(O.C) /8600(O.C) / 8400(O.C) /8266(O.C) / 8200(O.C) / 8000(O.C) / 7950(O.C) / 7900(O.C) / 7800(O.C) / 7600(O.C.) / 7400(O.C.) / 7200(O.C.) / 7000(O.C.) / 6800(O.C.) / 6600(O.C.) /6400/5600 MT/s memory modules |
| Form Factor | Micro ATX Form Factor |
| Form Factor | 24.4cm x 24.4cm |
| Audio | High Definition Audio |
| Audio | 2/4/5.1/7.1-channel |
| Audio | Realtek® Audio CODE |
| Rear panel I/O | iTE® I/O Controller Chip |
| LAN | Realtek® 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps) |
| Expansion Slots | * The PCIEX16 slot can only support a graphics card or an NVMe SSD. If only one graphics card is to be installed, be sure to install it in the PCIEX16 slot. |
| Expansion Slots | Chipset: |
| Expansion Slots | CPU: |
| Expansion Slots | - 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 5.0 and running at x16 (PCIEX16) |
| Expansion Slots | - 2 x PCI Express x16 slots, supporting PCIe 4.0 and running at x1 (PCIEX1_2/3) |
| Graphics | - 1 x HDMI port, supporting a maximum resolution of 4096x2160@60 Hz |
| Graphics | * Support for HDMI 2.1 version and HDCP 2.3. |
| Graphics | Support for up to triple-display at the same time |
| Graphics | Integrated Graphics Processor-Intel® HD Graphics support: |
| Graphics | * Support for DisplayPort 2.1 version. |
| Graphics | - 2 x DisplayPort, supporting a maximum resolution of 3840x2160@144 Hz |
| Features | Support for Q-Flash Plus |
| Features | Support for Q-Flash |
| Features | Support for GIGABYTE Control Center (GCC) |
| Features | Support for Smart Backup |
| BIOS | 1 x 256 Mbit flash |
| BIOS | Use of licensed AMI UEFI BIOS |
| BIOS | PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0 |
| I/O | iTE® I/O Controller Chip |
| Storage | RAID 0, RAID 1, RAID 5, and RAID 10 support for SATA storage devices |
| Storage | CPU: |
| Storage | Chipset: |
| Storage | - 4 x SATA 6Gb/s connectors |
| Storage | - 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2280 PCIe 5.0 x4/x2 SSD support) (M2A_CPU) |
| Storage | - 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2280 PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) (M2N_SB) |
| Connectors | 1 x 24-pin ATX main power connector |
| Connectors | 1 x CPU fan header |
| Connectors | 1 x system fan/water cooling pump header |
| Connectors | 1 x front panel header |
| Connectors | 1 x front panel audio header |
| Connectors | 1 x USB Type-C® header, with USB 3.2 Gen 1 support |
| Connectors | 1 x USB 3.2 Gen 1 header |
| Connectors | 2 x USB 2.0/1.1 headers |
| Connectors | 1 x Q-Flash Plus button |
| Connectors | 1 x reset jumper |
| Connectors | 1 x Clear CMOS jumper |
| Connectors | 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| Connectors | 1 x system fan header |
| Connectors | 4 x SATA 6Gb/s connectors |
| Connectors | 1 x RGB LED strip header |
| Connectors | 2 x M.2 Socket 3 connectors |
| Connectors | Back Panel Connectors |
| Connectors | 1 x PS/2 keyboard/mouse port |
| Connectors | 1 x HDMI port (Note) |
| Connectors | 1 x RJ-45 port |
| Connectors | 3 x audio jacks |
| Connectors | 1 x CPU fan/water cooling pump header |
| Connectors | 2 x USB 3.2 Gen 1 ports |
| Connectors | 3 x addressable RGB Gen2 LED strip headers |
| Connectors | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red) |
| Connectors | 3 x USB 2.0/1.1 ports |
| Connectors | 2 x DisplayPorts (Note) |
| Connectors | 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI V2 module only) |
| USB | Chipset: |
| USB | - 1 x USB Type-C® port with USB 3.2 Gen 1 support, available through the internal USB header |
| USB | - 4 x USB 2.0/1.1 ports available through the internal USB headers |
| USB | Chipset+USB 2.0 Hub: |
| USB | - 4 x USB 3.2 Gen 1 ports (2 ports on the back panel, 2 ports available through the internal USB header) |
| USB | - 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red) on the back panel |
| USB | - 3 x USB 2.0/1.1 ports on the back panel |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Сокет | LGA1851 |
| Форм фактор | Micro-ATX |
| Чипсет | Intel B860 |
| Тип памет | DDR5 |
| Слотове за памет (count) | 2 |
| Максимална памет (GB) | 128 |
| M.2 слотове (count) | 2 |
| SATA портове (count) | 4 |
| PCIe x16 слотове (count) | 1 |
| Вграден Wi-Fi | Не |
| Скорост на LAN | 2.5 Gbps |
| USB-C портове (count) | 1 |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Дънна платка GIGABYTE B860M DS3H - LGA1851, DDR5, Micro-ATX
Проектирана за процесори Intel Core Ultra, GIGABYTE B860M DS3H осигурява солидна основа за високопроизводителни продуктивни и гейминг системи. С поддръжка на най-новата DDR5 памет, PCIe 5.0 съхранение и здрав дизайн на захранване, тази платка предлага изключителна стойност в компактен Micro-ATX формат.
Ключови Предимства
- Поддръжка за ново поколение CPU — LGA1851 гнездо, съвместимо с процесори Intel Core Ultra.
- DDR5 памет — Двуканален DDR5 за по-бърза трансферна скорост и подобрена реакция на системата.
- PCIe 5.0 за съхранение — Един PCIe 5.0 M.2 слот за ултра-бързи NVMe SSD.
- Стабилна свързаност — 2.5GbE LAN осигурява нисколатентна мрежа.
- Основно I/O — USB-C, HDMI и D-Sub портове за гъвкави връзки с дисплеи и периферия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Сокет | LGA1851 |
| Чипсет | Intel B860 |
| Форм фактор | Micro-ATX |
| Тип памет | DDR5 |
| Слотове за памет | 2 (макс. 128GB) |
| M.2 слотове | 2 (1x PCIe 5.0, 1x PCIe 4.0) |
| SATA портове | 4 |
| PCIe x16 слотове | 1 |
| Wi-Fi | Не |
| LAN скорост | 2.5 Gbps |
| USB-C портове | 1 |
| RGB подсветка | Не |
Какво има в кутията
- Дънна платка GIGABYTE B860M DS3H
- Ръководство за потребителя
- 2x SATA кабела
- I/O щит
- Поддържащ диск (драйвери и помощни програми)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








